NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 3500kg ECO

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

dvousloupovy zvedak 3500 kg eco 2 dvousloupovy zvedak 3500 kg eco 3 dvousloupovy zvedak 3500 kg eco 4 dvousloupovy zvedak 3500 kg eco 5

 

Elektrohydraulický zvedák 3500kg ECONOMIC, manuální ovládání bezpečnostních západek z jedné strany

Dostupnost Na dotaz
Cena 44 900 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 54 329 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu SZ22
Značka Golemtech
Kategorie Dvousloupové zvedáky
 

Nový model zvedáku

Předností tohoto zvedáku jsou bezpečnostní západky ovládané manuálně pákou z jednoho místa. Tímto je odstraněna hlavní nevýhoda manuálně ovládaných západek, kdy se musí zvedák obcházet a odjišťovat západky zvlášť v každém sloupu.

Dvousloupový zvedák Golemtech 3500kg má variabilně nastavitelná nosná ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami pomocí adaptérů. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránící přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod. 

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex ( 2x kartuš 280 ml ) a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Možnost objednání montáže zvedáku za cenu 2500,-Kč (cena neobsahuje montážní materiál, hydraulický olej a dopravu montážní skupiny). Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou montážní skupina z firmy Golemtech, za zvýhodněnou cenu.

Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí ve skladu firmy Golemtech.

Nosnost 3500 kg
Minimální výška zdvihu 100 mm
Maximální výška zdvihu 1840 mm
Celková šířka 3370 mm
Šířka mezi sloupy 2650 mm
Průjezdná šířka 2350 mm
Motor (?) 400 V
Objem hydraulického oleje 10 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení