NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 4000kg PROFI

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 4000kg PROFI GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 4000kg PROFI GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 4000kg PROFI GOLEMTECH Dvousloupový zvedák 4000kg PROFI

 

Elektrohydraulický dvousloupový zvedák 4000kg PROFESIONAL.

Elektronické západky i ovládání

Dostupnost Na dotaz
Cena 53 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 64 130 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu SZ24
Značka Golemtech
Kategorie Dvousloupové zvedáky
 

 

Dvousloupový zvedák Golemtech 4000 – nejprodávanější  model zvedáku !

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 4000 se řadí do kategorie PROFESIONAL. Narozdíl od zvedáků nižší kategorie s nosností pouze kolem tří tun, využijete tento zvedák pro zvedání jak těžších osobních, tak i dodávkových vozidel. 

Vysoké nosnosti 4 tuny samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů. Nová konstrukce pojezdu a uchycení ramen umožňuje i použití třídíllných prodloužených ramen pro dosažení zdvihacích bodů u nejdelších dodávek.

Další předností tohoto zvedáku jsou elektromagnetické bezpečnostní západky v každém sloupu ovládané tlačítkem z řídícího boxu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod.

Díky vývoji konstrukce dvousloupových zvedáku Golemtech je možnost předělání již zakoupeného zvedáku na bezpřejezdový model, kdy lana a hydraulika jsou vedena horem. Stačí pouze objednat přestavbovou sadu.

Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostími západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové zvedáky charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštené poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránící přetížení, kontrolou rychlosti spouštění, apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex ( 2x kartuš 280 ml ) a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tlouštky min. 200mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900mm x 4500mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200mm  x 700mm hloubky 500mm z betonu C 20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku za cenu 2500,-Kč (cena neobsahuje montážní materiál, hydraulický olej a dopravu montážní skupiny). Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou montážní skupina firmy Golemtech, za zvýhodněnou cenu.

Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí ve skladu firmy Golemtech.

Minimální výška zdvihu 100 (200) mm
Maximální výška zdvihu 1950 (2050) mm
Výška sloupů 2930 mm
Celková šířka (?) 3580 mm
Šířka mezi sloupy 2830 mm
Průjezdná šířka 2550 mm
Motor (?) 400 V
Objem hydraulického oleje 10 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení