NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


Laserová geometrie kol WA 18

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat 6 CCD senzorů

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 98 010 Kč
Ušetříte 7 260 Kč (–7 %)
Cena 75 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 90 750 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu G01
Značka Golemtech
Kategorie Geometrie kol
 

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6-ti CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os, atd.

Toto zařízení pro měření geometrie ve verzi WA18 pracuje zcela samostatně, bez nutnosti připojení k počítači. Součástí předních měřících hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření ovládá. 

Ke geometrii Golemtech WA18 je možno přikoupit sadu CONNECT, na připojení zařízení k vlastnímu PC/notebooku zákazníka. Tato sada obsahuje převodník dat, který se připojí k PC pomocí USB konektoru a zajišťuje bezdrátovou komunikaci mezi počítačem a měřícími hlavami. Přiložený software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi sám rozšiřovat - dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické měření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot. Pomocí této sady získáte plnohodnotné zařízení, které ovládáte pomocí PC programu, stejně jako u geometrie WA58. (cena této sady je 10 000,- kč)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení