NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


Laserová geometrie kol WA 18

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat 6 CCD senzorů

Dostupnost Na dotaz
Cena 79 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 95 590 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu G01
Značka Golemtech
Kategorie Geometrie kol
 

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6-ti CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os, atd.

Toto zařízení pro měření geometrie ve verzi WA18 pracuje zcela samostatně, bez nutnosti připojení k počítači. Součástí předních měřících hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření ovládá. 

Ke geometrii Golemtech WA18 je možno přikoupit sadu CONNECT, na připojení zařízení k vlastnímu PC/notebooku zákazníka. Tato sada obsahuje převodník dat, který se připojí k PC pomocí USB konektoru a zajišťuje bezdrátovou komunikaci mezi počítačem a měřícími hlavami. Přiložený software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi sám rozšiřovat - dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické měření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot. Pomocí této sady získáte plnohodnotné zařízení, které ovládáte pomocí PC programu, stejně jako u geometrie WA58. (cena této sady je 10 000,- kč)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení