NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


Laserová geometrie kol WA 58

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 2 zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 3

 

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat

  • 6 CCD senzorů
  • PC, LCD monitor
  • Software
Dostupnost Na dotaz
Cena 99 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 119 790 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu G02
Značka Golemtech
Kategorie Geometrie kol
 

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6-ti CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí sofwaru pro měření geometrie kol v českém jazyce. Pro pohodlnou obsluhu je součástí dodávky bezdrátové dálkové ovládání. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktualizuje - dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os, atd.

Toto zařízení pro měření geometrie může pracovat i samostatně, bez nutnosti připojení k PC. Součástí předních měřících hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření může také ovládat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení