NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


Laserová geometrie kol WA G818

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 5 zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 6 zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 7 zarizeni pro mereni geometrie kol wa18 8

 

Laserová geometrie kol

  • Bezdrátový přenos dat
  • 8 CCD kamer
  • Měření všech kol současně 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 228 690 Kč
Ušetříte 8 470 Kč (–4 %)
Cena 182 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 220 220 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu G03
Značka Golemtech
Kategorie Geometrie kol
 

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno čtyřmi hlavami s 8 -mi CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Ke všem našim zařízením na měření geometrie poskytuje firma Golemtech plný servis včetně kalibrace měřících senzorů a aktualizací přístroje.

Sada mimo hlavního stojanu a 4 měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-25", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a ZDARMA pár otočných plošin v hodnotě 10 900,- bez DPH

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os, atd.

Speciální programy pro kompenzaci házivosti jen posunutím vozidla, bez nutnosti jeho zvedání - úspora času a větší přesnost. Program pro měření vozidel s nízkými spojlery, nebo pro malá kola. Tiskový výstup s logem a kontakty Vaší společnosti.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí sofwaru pro měření geometrie kol v českém jazyce. Pro pohodlnou obsluhu je součástí dodávky bezdrátové dálkové ovládání. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktualizuje - dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení