NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


AUTOLIFT LX02

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
New

lakovaci a susici box l02 (1) lakovaci a susici box l02 (2)

 

Lakovací a sušící kabina s instalačním podlahovým rámem. Výměna vzduchu 25 000m3/hod.  3 stupně filtrace vzduchu, LED osvětlení a rekuperační výměna tepla s ohřevem Reillo Italy. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 599 000 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 724 790 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1824
Kategorie Lakovací kabiny boxy
 

Lakovací a sušící box LX02 umožňuje lakování v bezprašném prostředí díky dostatečné kapacitě výměny vzduchu přes vstupní, stropní a podlahové filtry, při rovnoměrném osvětlení výkonnými LED trubicemi. Lakovací kabina LX02 a veškeré její komponenty splňují nejnovější technické předpisy a normy potřebné pro provoz v České republice i celé Evropě, na základě certifikace vydané českou zkušebnou.

Mimo možnost lakování při běžné teplotě okolí, umožňuje lakování při stálé zvolené teplotě s ohřevem vzduchu a sušení laku při vysoké teplotě (60-80 stupňů) díky kvalitnímu hořáku italského výrobce Reillo. Úsporný provoz zajišťuje rekuperační systém při provozu s ohřevem vzduchu a použité LED osvětlení.

Na výběr je možnost levého, nebo pravého provedení. Tzn. strojovna a boční vstupní vrata můžou být umístěna z levé, nebo pravé strany lakovacího boxu.

KONSTRUKCE- Lakovací kabina je tvořena sendvičovými izolačními panely o síle 50mm, které jsou použity na stěny i střechu  a pozinkovanými lakovanými ocelovými rámy. Podlahu lakovacího boxu tvoří pozinkovaná základna o výšce 280mm s třemi řadami lakovaných ocelových plátů a dvěma řadami roštů s nájezdy. Vnitřní rozměry 6900x3900x2700mm.

DVEŘE– hlavní vjezdová vrata jsou třídílná s okny z bezpečnostního skla a bezrámovým provedením o velikosti 3000 x 2600mm. Boční vstupní vrata stejné konstrukce mají velikost 650 x 2000mm a  vybavena jsou přetlakovým otevřením.

OSVĚTLENÍ– celý lakovací box osvětlují LED trubice o výkonu 16w/kus v počtu  32 stropních a 32 bočních trubic.

FILTRACE– samo zhášecí provedení třídy F1 dle DIN 53438. 1 vstupní předfiltr na přívodu čerstvého vzduchu, 6ks stropních filtrů umístěných v ocelových rámech  a PAINT-STOP filtry umístěné v podlaze pod rošty. Konstrukce umístění všech filtrů umožňuje snadnou výměnu a použití filtračního media v metráži prodávaného v rolích.

VÝMĚNA VZDUCHU– přívod čerstvého  vzduchu je zajištěn dvěma ventilátory o kapacitě 25000m3/hod s příkony 2x 4kw. Odsávání zajišťuje samostatný ventilátor s kapacitou 18000m3/hod a příkonem 7,5kw.

TEPELNÝ GENERÁTOR– pro funkci sušícího boxu je kabina vybavena italským naftovým hořákem Reillo G20 o výkonu 200000 Kcal/hod s tepelným výměníkem z nerezové oceli. Pomocí rekuperační klapky se v režimu vytápění přepne kabina do stavu, kdy využívá již předehřátý odsátý přefiltrovaný vzduch a mísí ho v malém poměru s čerstvým vzduchem.

OVLÁDÁNÍ– možnost využití tří režimů. Lakování bez příhřevu vzduchu, lakování při nastavené teplotě a sušení s možností nastavení teploty a času s automatickým vypnutím.

FINANCOVÁNÍ- faktura min 50% předem

                     -dotační program (smlouva na odběr lakýrnického matriálu)

                     -úvěr Essox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení