NAVŠTIVTE NAŠÍ KAMENNOU PRODEJNU po-pá 8:30 - 17h ČESKOMORAVSKÁ 203/31 PRAHA 9 VYSOČANY

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt


SATAjet X 5500 B RP Digital Bionic 1.3 I stříkací pistole, nádobka RPS 06l, ot. kloub

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Tip

SATA Herbstaktion Produktfoto BIONIC part numbers

 

Nejlepší stříkací pistole prémiového Německého výrobce v limitované edici Bionic

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 26 607,90 Kč
Ušetříte 6 050 Kč (–23 %)
Cena 16 990 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 20 557,90 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1112086
Značka SATA
Kategorie Stříkací technika
 

SATAjet® X 5500 RP special edition Bionic

Náročné systémy laků a nová doporučení jejich zpracování vytvářejí nové možnosti, nicméně představují pro uživatele nové výzvy. SATAjet X 5500 s novým systémem X-trysek udává nový standard budoucnosti.

Tryskový systém je vytvořen jednoduše: Obě ověřené technologie – HVLP a RP – zůstávají zachovány. Pro každou jsou k dispozici trysky jak „I“, tak „O“. S rostoucími velikostmi trysek u obou technologií (HVLP/RP) a formami paprsku "I" nebo "O", roste také množství materiálu vycházejícího z trysky a to konstantně – to znamená, že výška a šířka paprsku, zůstávají stejné ve všech velikostech trysek. Uživatel má k dispozici systém, který je transparentní a logický a který mu dává jasné a strukturované možnosti rozhodování.

Trysky „I“ mají nataženější formu paprsku s krátkými přechodovými zónami a suchý střed paprsku, který se ideálně hodí pro pomalejší pracovní rychlost a nabízí při lakování maximální kontrolu. Tloušťka nástřiku je v porovnání s „O“ tryskou o něco menší.

„O“-trysky mají oválnou formu paprsku s větší přechodovou zónou a také mokřejším středem, který se hodí pro vyšší rychlost aplikace, přesto, že nabízí o něco menší kontrolu při lakování. Tloušťka nánosu je při stejné velikosti trysky v porovnání s „I“-tryskami o něco vyšší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení