j

Plníte autolaky do spreje?

Ano,přijedete s vozem nebo s číslem barvy na naši provozovnu Českomoravská 203/31 Praha 9. nebo jiným způsobem doručíte vzorek barvy a po namíchání vám ji na počkání naplníme do spreje.
Nabízíme i možnost doplňovacích sprejů Preval Kde si můžete sprej jednoduše doplňovat sami. Více zde

Jak dlouho trvá míchání barvy?

Záleží to na okolnostech,pokud budete znát číslo barvy trvá to 10-15minut,pokud se bude odstín dohledávat nebo domíchávat ,může to být i do druhého dne.

Co když neznám číslo barvy a nemám ani vzorek?

I toto se dá řešit. Pokud nemáte číslo barvy ale máte kousek laku dá se barva načíst spectrometerem. Pokud nemáte nic ,bude to trochu detektivní práce ale podle typu a výrobce auta se odstín dá také dohledat.

Nabízíte technickou podporu?

Ano,máme k dispozici školené techniky od většiny výrobců,jejichž produkty nabízíme.

jaké jsou možnosti velkoobchoních slev?

Jedním slovem INDIVIDUÁLNÍ.Nabízíme možnost jednorázových -množstevních slev, možnosti investic na odběrové smlouvy i dodatečné odběrové - zpětné bonusy. Stačí si sjednat schůzku na autolift@auto-lift.cz a domluvit detaily. Totéž se vztahuje i na splatnost u platby převodem

nabízíte i lakýrnické vybavení?

Ano,nabízíme od prověřených hobby značek až po špičkové vybavení od prémiových výrobců.

Přijďte na naši provozovnu ,v Českomoravské ulici,rádi vám navrhneme vybavení přesně pro vaše potřeby. Od štětce až po stříkací kabinu.

děláte na servis na nářadí?

Na značky které prodáváme servis děláme, pokud je to možné a snažíme se opravit i značky které standardně neprodáváme. Na naší prodejně najdete i množství běžných náhradních dílů,pro elektrické i pneumatické nářadí.

prodáváte i vybavení pro leštění a detailing?

Nabízíme materiály od třech největších značek v oboru a to 3M,RUPES - Big foot a Meguairs. Samozřejmě zařídíme i zaškolení.

máte svůj závoz?

Pro velkoobchdní zákazníky a autolakovny máme náš závoz zboží, jezdící na pravidelných trasách.Pro jednorázové nákupy,používáme Zásilkovnu a Toprans.

Jak si objednat filtry do stříkací kabiny?

Stačí vyndat filtr z rámečku,pečlivě ho změřit a ofotit označení.Na základě těchto údajů,vám vytvoříme cenovou nabídku a filtry připravíme na míru.

Leave a reply

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Neváhejte nás kontaktovat na emailu: autolift@auto-lift.cz, telefonu: +420 602 887 448, nebo nejlépe osobně na naší prodejně: Českomoravská 203/31, Praha 9-Harfa