j
Míchané autolaky

ale zabýváme se i prodejem kompletního vybavení autoservisů,autolakoven a pneuservisů. Dále dodáváme filtrační materiály pro vzduchotechniku Viledon a průmyslové i hygienické útěrky TORK.

NAŠE Značky Autolaků

R-M

R-M je leader v oboru autolaků již od roku 1919. Na jejich kontě je první metalíza v roce 1931,první míchací zařízení vr roce 1948,první vodou ředitelný autolak již v roce 1970 a spousta dalších prvenství.

DUPONT / AXALTA

Značku Dupont netřeba představovat,z jejich obřího portfolia se zabýváme prodejem průmyslových a speciálních barev. Od samozákladovacích jednovrstvých barev až po perleťové odstíny.

DEBEER

Holandský výrobce autolaků střední třídy s déle než 110letou tradicí,prodáváme konvenční metalické odstíny a 2k tužené pastelové barvy. Výborný poměr výkon/cena.

Q-refinish SPRAY ONE

Je úplná novinka na trhu,jedná se o novou koncepci autolaků,vyvynutou přímo pro nové exclusivní odstíny. Systém už nemá klasický vzorník ale vše řídí počítač pomocí 5ti osého spectrometeru. Mícháme odstíny BC,Xiralic,Cristalic,Candy,Glase ale i klasické tužené pastelové odstíny 2k.

SPECTRAL

Polský výrobce podkladových materiálů Novol má svou prémiovou značku Spectral, která nabízí velmi kvalitní autolaky již druhé generace.